• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Inner City ★★★★, Vídeň/1

Rakousko, Vídeň, Vídeň/1

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1
Číslo objektu: AT1010.260.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.083,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 70 m2 v 3. patře, renovovaný v roce 2005, velmi moderní a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), malý bar. Sprcha/WC. Parketové podlahy. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/1

Informace o domě (rezidenci)

1. Bezirk: Pěkný, historický bytový dům 'Inner City', renovovaný v roce 2005. V centru obce Wien, centrální poloha, v srdci města. V domě: výtah, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné kryté parkoviště 200 m. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v. Obchod, supermarket, restaurace, bar, pekárna, kavárna, pěší zóna 50 m, metro 'U3, U1 Stephansplatz' 100 m. Atrakce v blízkosti: Stephansdom, Oper. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Margaretenstrasse, 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme