• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Kazela ★★★, Medulin

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Ubytování v Chorvatsku, Medulin
Číslo objektu: HR2700.200.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 7.950,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 28 m2, renovovaný v roce 2007: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, TV-satelit a klimatizace. Otevřená kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Terasa 8 m2, krytá. Zahradní nábytek. Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Medulin

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Kazela', obklopen stromy a loukami. 3 km od centra Medulin, mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže, v zeleni. Společné: pozemek 110 ha s rostlinami a stromy, bazén (hloubka 50 - 100 cm, 01.06.-22.09.). Dětské brouzdaliště, tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, masáže (extra), biliár, herní místnost, možnosti nákupu, kiosek. Parkovací místo na pozemku. Kamenitá pláž 'Kažela', skalnatá pláž 'Kažela'. Pozor prosím: animace v sezóně. Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Medulin:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko a předměstí od Pula s 1'700 obyvatel, na jihu poloostrova přímo u moře, 10 km jiho-východně od Pula, 115 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 15 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty, 30 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme