• RSS Feed

Vital-Familien-Landgasthof Stadt Wien

Rakousko, Zell am See

Schmittenstr. 41, 5700 Zell am See, Rakousko

Vital-Familien-Landgasthof Stadt Wien, Zell am See, Rakousko
Vital-Familien-Landgasthof Stadt Wien, Zell am See, Rakousko
Vital-Familien-Landgasthof Stadt Wien - stručné informace o ubytování:
Tento pohostinný, rodinný hotel nabízí útulné a pohodlné pokoje s velkým vybavením v klidné lokalitě poblíž centra Zell am See.

Vital-Familien-Landgasthof Stadt Wien najdete jen 3 minuty chůze od lanovky CityXpress, která je v provozu v létě i v zimě. Přímo před hotelem je také autobusová zastávka.

Po aktivním dnu si můžete odpočinou v lázních Vitality Oasis. Najdete zde vyhřívaný venkovní bazén s krytým přístupem a zaintegrovanou vířivkou jacuzzi, dětský bazén, koupele Kneipp, několik saun, solárium, bylinnou parní lázeň, relaxační místnost a ještě mnohem více. Masáže a jóga jsou také k dispozici.

Bohatá snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně. Rezervujte si polopenzi a vychutnejte si večeři o 5 chodech, odpolední svačinu a v létě malý oběd nebo obědový balíček. Pravidelně se pořádají různé tematické večery, barbecue apod. Bude vyhověno vašim speciálním stravovacím požadavkům (nízkokalorická strava, nízký obsah tuků, bezlepková dieta, atd. Všechny speciální požadavky jsou na vyžádání a hotel si za ně může účtovat příplatek). K dispozici je poradenství zdravé výživy.

Pro děti hotel Stadt Wien poskytuje dětské zoo (v létě), velké dětské hřiště na zahradě, bezplatný zábavní program v červenci a srpnu a veškeré potřeby pro kojence (postýlky, dětské židle, přebalovací pulty, ohřívač lahví, atd.).

V létě si můžete prohlédnout okolí hotelu na kole, které lze používat zdarma.

V zimě mohou hosté hotelu Vital-Familien-Landgasthof Stadt Wien zdarma používat tobogany. V Zell am See a okolí jsou zde ideální podmínky pro všechny zimní sporty.
Poskytované služby:
bar, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, trezor, topení, lyžárna, pokoj pro alergiky, prostor pro kuřáky
sauna, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola, venkovní bazén
pronájem kol, půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů, přímo u sjezdovky
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme