• RSS Feed

Hotel Bayrischer Hof

Rakousko, Wels

Dr. Schauer-Straße 21-23, 4600 Wels, Rakousko

Hotel Bayrischer Hof, Wels, Rakousko
Hotel Bayrischer Hof, Wels, Rakousko
Hotel Bayrischer Hof - stručné informace o ubytování:
Hotel Bayrischer Hof je ve vlastnictví rodiny Platyer již od roku 1949. Je to tradiční, ale moderní hotel, pohodlný jak pro obchodní cestující, tak pro turisty a rodiny.

Hotel nabízí klidnou a přátelskou atmosféru. Restaurace je otevřena od 17:00 do 23:00 a nabízí místní a regionální pokrmy, jakož i mezinárodní kuchyni. Personál rád vyhoví vašim speciálním požadavkům. Restaurace má v sobotu a v neděli zavřeno.

Hosté se mohou také těšit na různé druhy vynikajícího regionálního a mezinárodního točeného piva, stejně jako na nejlepší rakouská vína.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, úschova zavazadel, trezor, bar, restaurace, denní tisk, bezbariérové pokoje/zařízení, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte)
masáže, cyklistika, pěší turistika, golfové hřiště (do 3 km), gril
fax/kopírka, služba praní, společenské prostory, služba žehlení, čištění bot, pokojová služba, čištění oděvů, snídaně do pokoje, turistické informace, obědové balíčky, pronájem kol, svatební apartmá, služba concierge, automat (nápoje), kyvadlová doprava (za příplatek), speciální dietní menu (na vyžádání), automat (občerstvení), jízdní kola (zdarma)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách za 6 EUR na 24 hodin.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 7 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme