• RSS Feed

Hotel Auerhahn

Rakousko, Vöcklabruck

Stadtplatz 26, 4840 Vöcklabruck, Rakousko

Hotel Auerhahn, Vöcklabruck, Rakousko
Hotel Auerhahn, Vöcklabruck, Rakousko
Hotel Auerhahn - stručné informace o ubytování:
Hotel Auerhahn stojí přímo v pěší zóně v centru historického města Vöcklabruck, známého jako brána do Solné komory. Nabízí restauraci podávající pokrmy rakouské kuchyně a parkování a Wi-Fi zdarma.

Auerhahn Hotel poskytuje ubytování v elegantních pokojích, které jsou situované v hlavní hotelové budově a ve 150 metrů vzdáleném penzionu a vile. Všechny pokoje mají klimatizaci.

Hotel Auerhahn se nachází kousek od mnoha jezer Solné komory a od císařského města Bad Ischl. Jezera i město jsou z hotelu snadno a rychle dostupná. Golfové hřiště je od hotelu 3,5 km. Vöcklabruck leží na půli cesty mezi Lincem a Salcburkem a jen několik kilometrů od dálnice A1.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje/zařízení, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, zvuková izolace, topení, klimatizace, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte)
dětské hřiště, pěší turistika, cyklistika, venkovní bazén (sezónní)
pokojová služba, společenské prostory, služba praní, čištění oděvů, kadeřnictví/kosmetika, služba žehlení, svatební apartmá, čištění bot, obědové balíčky, fax/kopírka, bankomat
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme