• RSS Feed

Familienresidenz

Rakousko, Villach

Warmbader Allee 53, 9504 Villach, Rakousko

Familienresidenz, Villach, Rakousko
Familienresidenz, Villach, Rakousko
Familienresidenz - stručné informace o ubytování:
Luxusní 4hvězdičkový hotel Familienresidenz stojí v lázeňském městě Warmbad Villach, je obklopený zelení a je ideální pro rodiny, hosty na dovolené o obchodní cestující.

Hotel stojí v srdci Korutan a nabízí kombinaci mírného klimatu, středomořské atmosféry a korutanského pohostinství - Familienresidenz je víc než jen hotel - je to kus domova.

Familienresidenz ( "Rodinná rezidence") nabízí veškeré vybavení 4hvězdičkového hotelu a zároveň pohodlí prostorných apartmá a pokojů. Hotel má také krytý bazén a moderní lázeňské zařízení a je ideálním výchozím bodem pro mnoho sportovních a volnočasových aktivit. V hotelové restauraci "Creativ-Restaurant" můžete ochutnat extravagantní kulinářské speciality.
Poskytované služby:
bar, zahrada, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, trezor, topení, všechny prostory nekuřácké, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, fitness centrum, lyžování, herna, solárium, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, společenské prostory, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, obchod se suvenýry, pronájem kol, fax/kopírka, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu za poplatek.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme