• RSS Feed

Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien

Rakousko, Vídeň

Landstraßer Hauptstraße 28, 1030 Vídeň, Rakousko

Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien, Vídeň, Rakousko
Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien, Vídeň, Rakousko
Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien - stručné informace o ubytování:
Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien je situován v klidné a unikátní biedermeierovské pasáži poblíž městského parku. Historické centrum Vídně leží od hotelu 15 minut chůze.

Hotel poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích a apartmá v biedermeierovském stylu s koupelnou, kabelovou TV a trezorem. V některých je i pohodlné posezení.

Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien nabízí relaxační část s posilovnou a saunou.

K zázemí hotelu patří také kryté parkoviště a ve vstupní hale je zdarma vysokorychlostní připojení k internetu.

Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien provozuje restauraci, kde se podávají pokrmy rakouské a mezinárodní kuchyně dle nabídky jídelního lístku. Připravují se tu i vídeňské speciality.

Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien stojí jen 150 m od stanice metra Rochusgasse. Trasa metra vede přímo do centra města.

Turistická lákadla jako katedrála sv. Štěpána, vídeňská opera a slavná otevřená tržnice Naschmarkt jsou snadno dostupná pěšky.

Hotel se nachází 2 minuty chůze od vlakového nádraží CAT, které zajišťuje dopravu na letiště. Cesta na letiště odtud trvá 40 minut.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, obchody v hotelu, všechny prostory nekuřácké, klimatizace
sauna, fitness centrum
společenské prostory, business centrum, služba praní, čištění oděvů, kadeřnictví/kosmetika, směnárna, obchod se suvenýry, čištění bot, turistické informace, služba concierge
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné za 17 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není možná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme