• RSS Feed

Ibis Wien Messe

Rakousko, Vídeň

Lassallestraße 7a, 1020 Vídeň, Rakousko

Ibis Wien Messe - stručné informace o ubytování:
Ibis Wien Messe má výhodnou polohu v blízkosti slavného zábavního parku Prater (Riesenrad), výstaviště Reed Exhibitions Messe Wien a kongresového centra Austria Center Vienna.

Z nedalekého nádraží Praterstern Wien Nord (300 m) vás metro (linky 1 a 2) zaveze do historického centra města za 5 minut a vlakem S7 se na mezinárodní letiště ve Vídni dostanete za 20 minut.

Milovníci sportů a slunce mohou zamířit do nedaleké rekreační oblasti Donauinsel nebo se projít svěží zahradou Prater Hauptallee.

Ibis Wien Messe hotel nabízí hezky zařízené pokoje a kvalitní vídeňskou i mezinárodní kuchyni pro hosty na služební cestě i na dovolené.

Bar je otevřen 24 hodin denně a podává nápoje a občerstvení. Restaurant La Table je otevřen od 12:00 do 14:00 a od 18:00 do 22:00.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, všechny prostory nekuřácké, klimatizace, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte)
business centrum, čištění oděvů, směnárna, čištění bot, fax/kopírka, automat (nápoje)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné za případný poplatek v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme