• RSS Feed

Hotel Sacher Wien

Rakousko, Vídeň

Philharmoniker-Straße 4, 1010 Vídeň, Rakousko

Hotel Sacher Wien, Vídeň, Rakousko
Hotel Sacher Wien, Vídeň, Rakousko
Hotel Sacher Wien - stručné informace o ubytování:
Tradiční Hotel Sacher se nachází v srdci Vídně, naproti Státní opeře a hned vedle ulice Kärntner. Stanice metra je jen pár kroků daleko.

Rote Bar a restaurace Anna Sachern podávají jídla mezinárodní i tradiční vídeňské kuchyně a bar Blaue je ideálním místem pro setkání s přáteli. V kavárně Sacher si můžete dopřát klasickou vídeňskou kávu a originální dort Sacher.

Hotel Sacher Wien byl otevřen v roce 1876 a je vybavený vzácnými starožitnostmi, elegantním nábytkem a na stěnách visí obrazy slavných umělců. Všechny pokoje jsou individuálně zařízené a zdobí je luxusní materiály.

V lázních Sacher si můžete vybrat z široké nabídky masáží a kosmetických a wellness procedur.

Kärntner Straße je nejdůležitější nákupní ulicí a pěší zónou v centru Vídně. Ringstrasse, muzeum Albertina, Stephansdom a palác Hofburg jsou jen pár minut chůze od hotelu Sacher Wien.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, zvuková izolace, topení, úschova zavazadel, pokoj pro alergiky
sauna, fitness centrum, lázně a wellness, masáže
pokojová služba, společenské prostory, doprava na letiště, business centrum, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, čištění oděvů, vip pokoje, služba žehlení, směnárna, čištění bot, pronájem aut, fax/kopírka, rezervace vstupenek
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 35 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme