• RSS Feed

Hotel König von Ungarn

Rakousko, Vídeň

Schulerstraße 10, 1010 Vídeň, Rakousko

Hotel König von Ungarn, Vídeň, Rakousko
Hotel König von Ungarn, Vídeň, Rakousko
Hotel König von Ungarn - stručné informace o ubytování:
Nejstarší vídeňský hotel se nachází přímo v centru města, jen 50 metrů od katedrály Stephansdom a v bezprostřední blízkosti mnoha dalších památek.

Hotel König von Ungarn (Maďarský král) byl založen v roce 1746 a sloužil k ubytování hostů arcibiskupa. Nyní je populární zejména mezi kulturními turisty a milovníky opery, koncertů a divadla.

Všechny pokoje a apartmány jsou individuálně navržené a krásně zařízené. Prosklený interiér nádvoří zve k odpočinku v tradičním prostředí.

Restaurace König von Ungarn podává pokrmy klasické vídeňské a rakouské kuchyně a široký výběr jemných rakouských vín.

Můžete se vydat na několikaminutovou procházku přes náměstí sv. Štěpána a ulici Kärntner Straße ke Státní opeře. Na Stephansplatz, přestupní stanici linek metra U1 a U3, dojdete za 3 minuty.

Název hotelu je inspirován maďarskou šlechtou, která zde pobývala v dobách císařství. V přilehlém Mozartově domě složil Mozart "Figarovu svatbu". Hotel König von Ungarn je zmíněn mimo jiné v knihách Sándora Máraie a Julia Cortázara.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, všechny prostory nekuřácké, klimatizace, restaurace (a la carte)
pokojová služba, služba praní, čištění oděvů, snídaně do pokoje, služba žehlení, směnárna, čištění bot, turistické informace, fax/kopírka, rezervace vstupenek, služba concierge, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné za 18 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme