• RSS Feed

Hotel Erzherzog Rainer

Rakousko, Vídeň

Wiedner Hauptstr. 27-29, 1040 Vídeň, Rakousko

Hotel Erzherzog Rainer, Vídeň, Rakousko
Hotel Erzherzog Rainer, Vídeň, Rakousko
Hotel Erzherzog Rainer - stručné informace o ubytování:
Tento tradiční vídeňský hotel, který byl otevřen v roce 1913, je vzdálen pouze 10 minut chůze od Státní opery a od stanice metra Karlsplatz. V prostorách hotelu je k dispozici rakouská restaurace a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Hotel Erzherzog Rainer nabízí moderní pokoje vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou a s digitálním zábavním systémem, dále zde najdete minibar a koupelnu s fénem.

V restauraci Wiener Wirtschaft se servírují tradiční vídeňské pokrmy a kvalitní rakouská vína. Za pěkného počasí mohou hosté stolovat venku.

Snídaně formou bufetu obsahuje mnoho zdravých surovin a poskytuje tak možnosti i pro hosty se speciálními stravovacími požadavky.

Erzherzog Rainer Hotel nabízí recepci s nepřetržitým provozem a soukromé garáže.

Hned za rohem najdete moderní oblast Freihausviertel s velkým množstvím barů a restaurací. Naschmart, tržnice pod širým nebem, je vzdálena 10 minut chůze.
Poskytované služby:
restaurace, recepce 24 hodin denně, denní tisk, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, zvuková izolace, topení, úschova zavazadel, restaurace (a la carte)
pokojová služba, společenské prostory, služba praní, čištění oděvů, snídaně do pokoje, služba žehlení, směnárna, čištění bot, pronájem aut, turistické informace, fax/kopírka, rezervace vstupenek, kyvadlová doprava (za příplatek), speciální dietní menu (na vyžádání), doprava na letiště (za poplatek)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 21,50 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme