• RSS Feed

Hotel Austria Wien

Rakousko, Vídeň

Fleischmarkt 20, 1011 Vídeň, Rakousko

Hotel Austria Wien, Vídeň, Rakousko
Hotel Austria Wien, Vídeň, Rakousko
Hotel Austria Wien - stručné informace o ubytování:
Hotel Austria se nachází v samém srdci Vídně, jen pár minut chůze od historických památek a historického centra, jako je katedrála svatého Štěpána.

Všechny pokoje jsou tradičně zařízené a nabízejí veškerý moderní komfort. Veřejné prostory a klidná terasa jsou ideálními místy pro relaxaci a uvolnění.

Hotel má přátelské pracovníky, kteří mají vždy zvláštní doporučení o tom, co dělat a vidět ve Vídni a jejím okolí. Zaměstnanci recepce vám rádi pomohou se zajištěním vstupenek na operu, do divadla a na koncerty, nebo při organizování okružní prohlídky s průvodcem. Jedinečná poloha hotelu v úzké polohu v úzké, slepé uličce bez dopravy vám zaručí nerušený klidný spánek.

Španělská jezdecká škola, Hofburg (Císařský palác), Státní opera a velká muzea jsou jen kousek od hotelu Austria - Wien.

Od hotelu vedou 2 důležité trasy metra (U1, U4), které nabízí přímé napojení na zámek Schönbrunn a vídeňské mezinárodní centrum (OSN), stejně jako mnoho tramvajových linek, které najdete jen pár metrů od hotelu. Na vídeňské mezinárodní letiště se dostanete snadno a rychle pomocí kyvadlového autobusu z nedalekého města Schwedenplatz.
Poskytované služby:
recepce 24 hodin denně, denní tisk, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel
knihovna, cyklistika
pokojová služba, doprava na letiště, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, čištění oděvů, snídaně do pokoje, služba žehlení, směnárna, pronájem kol, čištění bot, pronájem aut, turistické informace, fax/kopírka, rezervace vstupenek
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 20 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme