• RSS Feed

Best Western Premier Schlosshotel Römischer Kaiser

Rakousko, Vídeň

Annagasse 16, 1010 Vídeň, Rakousko

Best Western Premier Schlosshotel Römischer Kaiser - stručné informace o ubytování:
Schlosshotel Römischer Kaiser je jedním z tradičních vídeňských hotelů, které nabízejí ideální polohu v centru města na klidné ulici Kärntner Straße.

Tento malý a kouzelný barokní palác postavený v roce 1684 je v rodinné správě od roku 1904 a stojí jen pár minut pěšky od Státní opery, císařského paláce Hofburg a katedrály sv. Štěpána.

V bezprostřední blízkosti tohoto klenotu barokní architektury najdete mnoho restaurací, barů a kaváren i tzv. "Ringstraßengalerien" - městské nákupní centrum.

Best Western Premier Schlosshotel Römischer Kaiser dokonale spojuje stylové prostředí s moderním komfortem.

Všechny pokoje a apartmá jsou osobitě a luxusně zařízené. Koupelny jsou navržené v originálním stylu Gianniho Versaceho.

Na stanici metra Karlsplatz (linky U4, U1, U2) dojdete do 5 minut. Stanice metra Stephansplatz (linky U1, U3) je pak pěšky 7 minut daleko.
Poskytované služby:
bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, zvuková izolace, topení, designový hotel, úschova zavazadel, klimatizace, prostor pro kuřáky
pokojová služba, společenské prostory, doprava na letiště, business centrum, služba praní, čištění oděvů, vip pokoje, snídaně do pokoje, služba žehlení, směnárna, čištění bot, obědové balíčky, pronájem aut, turistické informace, fax/kopírka, rezervace vstupenek, služba concierge
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 20 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme