• RSS Feed

Best Western Plus Hotel Das Tigra

Rakousko, Vídeň

Tiefer Graben 14 - 20, 1010 Vídeň, Rakousko

Best Western Plus Hotel Das Tigra, Vídeň, Rakousko
Best Western Plus Hotel Das Tigra, Vídeň, Rakousko
Best Western Plus Hotel Das Tigra - stručné informace o ubytování:
Tento příjemný rodinný hotel nabízí skvělou polohu v samém centru Vídně na klidné ulici, jen pár minut pěšky od katedrály sv. Štěpána.

Prostorné pokoje a apartmá Best Western Hotel Das Tigra mají kompletní vybavení a přivítají vás svou příjemnou atmosférou.

Ráno si můžete pochutnat na bohaté snídani formou bufetu se spoustou vídeňských delikates.

K proslulým vídeňským památkám, jako jsou Státní opera, císařský palác Hofburg, divadlo Burgtheater a nákupní ulice Graben, Kohlmarkt a Kärntner Strasse, snadno dojdete pěšky. Na stanici metra Herrengasse (trasa U3) to máte od hotelu pouhé tři minuty.

Když byli Mozart a jeho otec v roce 1773 pozváni, aby vystoupili před císařovnou Marií Terezií v paláci Schönbrunn, bydleli v malém apartmánu v historické části budovy hotelu pocházející ze 16. století. Na průčelí vlevo od vstupu do hotelu můžete vidět pamětní desku připomínající první Mozartův pobyt ve Vídni.

Ochotný personál hotelu a příjemná atmosféra Best Western Hotel Das Tigra jsou zárukou vašeho spokojeného pobytu v rakouském hlavním městě.
Poskytované služby:
bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, všechny prostory nekuřácké, klimatizace
pokojová služba, společenské prostory, business centrum, služba praní, čištění oděvů, snídaně do pokoje, služba žehlení, čištění bot, obědové balíčky, fax/kopírka, rezervace vstupenek, služba concierge, speciální dietní menu (na vyžádání), žehlič kalhot, doprava na letiště (za poplatek)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 25 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme