• RSS Feed

Best Western Hotel Pension Arenberg

Rakousko, Vídeň

Stubenring 2, 1010 Vídeň, Rakousko

Best Western Hotel Pension Arenberg, Vídeň, Rakousko
Best Western Hotel Pension Arenberg, Vídeň, Rakousko
Best Western Hotel Pension Arenberg - stručné informace o ubytování:
Hotel Pension Arenberg se nachází na světově proslulém bulváru Ringstraße v centru Vídně. Za 5 minut odtud dojdete ke stanicím metra Schwedenplatz a Stubentor. V pohodlí tohoto 4hvězdičkového hotelu s typicky vídeňskou pohostinností můžete odkrývat taje minulosti i současnosti.

Tento malý, ale elegantní rodinný hotel s osobní atmosférou nabízí individuální služby, přátelský personál, bohaté snídaně formou bufetu, vynikající pokojovou službu a možnost zakoupit si vstupenky na koncerty a do divadla.

Přímo u hotelu stojí tramvajová zastávka Dr. Julius-Raab Platz, odkud jezdí linky č. 1 a 2. Terminál vlaků CAT, které jezdí na letiště, je vzdálený 350 metrů.
Poskytované služby:
denní tisk, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, klimatizace, prostor pro kuřáky
masáže
pokojová služba, společenské prostory, doprava na letiště, služba praní, čištění oděvů, snídaně do pokoje, služba žehlení, směnárna, obchod se suvenýry, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, fax/kopírka, rezervace vstupenek, kyvadlová doprava (za příplatek), automat (nápoje)
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 28 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme