• RSS Feed

Pension Koch

Rakousko, Uttendorf

Dorfplatz 3, 5723 Uttendorf, Rakousko

Pension Koch - stručné informace o ubytování:
V tomto pohostinném penzionu s fantastickým výhledem na náměstíčko malebné vesnice Uttendorf v regionu Pinzgau u Salzburku si můžete užít relaxace kombinované s různými aktivitami.

Pension Koch nabízí komfortní a prostorné apartmány. Začněte den snídaní formou bufetu. V odpoledních hodinách si můžete pochutnat na kávě, koláčích a zmrzlině v zimní zahradě. Večeře se podává v rámci polopenze. K dispozici je také široký výběr vín, především z Rakouska. Speciální a lehké diety, stejně jako jídla pro alergiky jsou k dispozici na objednávku.

Mezi zařízení patří nové lázně s biosaunou, bylinnou parní lázní, infračervenou kabinou a relaxační místností s "hvězdnou oblohu" a příjemnou hudbou, stejně jako herna pro děti. Ve velké zahradě najdete trávník na opalování, dětské hřiště a zahrádku s bylinkami pro kuchyni.

Za pouhých opět minut dojdete k jezeru s koupalištěm v Uttendorfu. V létě si zde můžete užít plavání, fotbal, tenis, plážový volejbal a mnoho dalších aktivit, najdete zde rovněž spoustu zařízení pro děti. V zimě je jezero ideální pro bruslení.

Pension Koch nabízí mnoho tipů na horské túry a výlety do okolí. Krásná zimní krajina vás zve k dlouhým procházkám, romantické projížďce v saních s koňským spřežením a k večerům v horské chatě zakončeným projížďkou na sáňkařské dráze.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, topení, bar, zvuková izolace, prostor pro kuřáky, zahrada, lyžárna
sauna, masáže, cyklistika, pěší turistika, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, tenisový kurt, lyžování, herna, rybaření, knihovna, jízda na koni, šipky, lyžařská škola
služba praní, služba žehlení, turistické informace, obědové balíčky, bankomat, speciální dietní menu (na vyžádání), jízdní kola (zdarma)
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme