• RSS Feed

Ferienhotel Krainz Garni

Rakousko, Unterburg am Klopeiner See

Ostuferstraße 27, 9122 Unterburg am Klopeiner See, Rakousko

Ferienhotel Krainz Garni, Unterburg am Klopeiner See, Rakousko
Ferienhotel Krainz Garni, Unterburg am Klopeiner See, Rakousko
Ferienhotel Krainz Garni - stručné informace o ubytování:
Ferienhotel Krainz Garni nabízí ubytování s balkonem a satelitní TV. Má 10,000 m2 soukromé pláže na jižním břehu jezera Klopein a tenisový kurt. Parkování je zdarma.

Ferienhotels Krainz poskytuje lehátka a slunečníky na břehu jezera. Najdete v něm lázně se saunou, párou, soláriem a posilovnou. V nabídce jsou také masáže.

Hotel podává výživný brunch a má kuchyň, do které můžete nahlédnout. Všechna jídla jsou připravována s bylinkami z vlastní hotelové zahrady. V plážové kavárně si můžete dát vynikající domácí pečivo.

V partnerské restauraci obdržíte 10% slevu a můžete tam ochutnat kombinaci rakouské a středomořské kuchyně. Za příznivého počasí mohou hosté stolovat na zahradě a zároveň se těšit z výhledu na jezero.

Ferienhotels Krainz má pro své hosty k dispozici šlapadla a zamykatelnou garáž na jízdní kola. Půjčovna kol je vzdálená 300 metrů. Tenisový kurt je možné používat zdarma. V červenci a srpnu je k dispozici služba hlídání dětí.

V létě hotel pořádá různé výlety, např. procházky stylem nordic walking. Hoteloví hosté mají 20% slevu na green fee na golfovém hřišti St Kanzian.
Poskytované služby:
restaurace, bar, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, prostor pro kuřáky, soukromá pláž, restaurace (a la carte)
tenisový kurt, sauna, golfové hřiště (do 3 km), rybaření, herna, solárium, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, windsurfing, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, minigolf
hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, čištění bot
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách za 2 EUR na 30 minut.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme