• RSS Feed

Hotel Jäger

Rakousko, Tux

Lanersbach 480, 6293 Tux, Rakousko

Hotel Jäger, Tux, Rakousko
Hotel Jäger, Tux, Rakousko
Hotel Jäger - stručné informace o ubytování:
Vkusně zařízený rodinný hotel Jäger leží naproti majestátnímu ledovci Hintertux a nabízí klidné a slunné místo v centru obce Tux v údolí Zillertal.

Hotel Jäger nabízí ve své restauraci vynikající místní i mezinárodní kuchyni stejně jako výběr vín. Bohatá snídaně formou bufetu se podává v ranních hodinách. Pravidelně jsou nabízeny různé tematické večery.

Lázně se skládají ze 6 různých saun, bylinné parní lázně, lázně se slanou vodou, je zde místnost s vodními postelemi, ledová fontána, posilovna a solárium.

Pro děti je připraven pestrý program aktivit, včetně jízdy na kánoi, horolezectví, výpravy do jeskyně, dny zábavy na sněhu, indiánský tábor s vigvamy, ohně, škola tenisu a mnohem více.

Hotel Jäger nabízí v létě jednou týdně túru s průvodcem (majitel hotelu), v zimě jednou týdně lyžování s průvodcem a snížené ceny půjčovného na lyže. Skipasy jsou k dispozici v hotelu.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, trezor, bar, restaurace, denní tisk, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, zahrada, lyžárna
sauna, fitness centrum, cyklistika, pěší turistika, solárium, lázeňské a wellness centrum, dětské hřiště, golfové hřiště (do 3 km), turecká/parní lázeň, stolní tenis, lyžování, herna, jízda na koni
služba praní, rezervace vstupenek, čištění bot, obědové balíčky, pronájem kol, prodej skipasů
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme