• RSS Feed

Alpenjuwel Jäger

Rakousko, Tux

Vorderlanersbach 282, 6293 Tux, Rakousko

Alpenjuwel Jäger, Tux, Rakousko
Alpenjuwel Jäger, Tux, Rakousko
Alpenjuwel Jäger - stručné informace o ubytování:
Tento nově otevřený 4hvězdičkový hotel v lůně nádherných Zillertalských Alp je zasazen do malebného údolí Tux. Zdarma je v něm k dispozici kryté parkování.

Hotel Alpenjuwel Jäger nabízí komfortní pokoje a luxusní apartmá s balkonem a kachlovými kamny.

Lázeňský prostor o rozloze 250 m2 nabízí několik saun, vířivou vanu, posilovnu a relaxační pokoje s vodními postelemi. Hosté mohou odpočívat v infračervených kabinách nebo se občerstvit čerstvým džusem ve Vitaminbaru.

Alpenjuwel Jäger nabízí také vynikající restaurant, který podává zdravou a bohatou snídani, v odpoledních hodinách občerstvení a na vyžádání večeři o 4 chodech s výběrem z jídelního lístku.

Nedaleký lyžarský vlek Rastkogel vás vyveze to lyžařské oblasti Zillertal 3000. Bezplatným skibusem, který staví přímo před hotelem Alpenjuwel Jäger, za pár minut dojedete k dolní stanici lanovky na ledovec Hintertux.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, trezor, bar, restaurace, denní tisk, bezbariérové pokoje/zařízení, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, všechny prostory nekuřácké, zvuková izolace, pokoj pro alergiky, lyžárna, sluneční terasa
sauna, masáže, pěší turistika, lázně a wellness, vířivka, turecká/parní lázeň, stolní tenis, lyžování, herna, lyžařská škola
fax/kopírka, služba praní, čištění bot, pokojová služba, prodej skipasů
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách za poplatek.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme