• RSS Feed

Zum Lamm

Rakousko, Tarrenz

Hauptstraße 5, 6464 Tarrenz, Rakousko

Zum Lamm, Tarrenz, Rakousko
Zum Lamm, Tarrenz, Rakousko
Zum Lamm - stručné informace o ubytování:
Tento komfortní 3hvězdičkový hotel v tyrolském stylu stojí v klínu majestátní alpské krajiny, jen pár kilometrů od dálnice A12.

Zum Lamm je ideálním výchozím bodem pro mnoho aktivit, jako je pěší turistika, nordic walking, jízda na horském kole a lyžování.

Začněte den bohatou snídaní formou bufetu. Polopenze zahrnuje večeři o 4 chodech, na které si můžete pochutnat za pěkného počasí na terase. Večerní zábavu zajišťuje hotelový bar a sklepní bar.

V okolí hotelu Zum Lamm se rozkládají rozlehlé pastviny a najdete zde i mnoho horských chat a restaurací, a to často jen několik minut pěšky odsud.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, trezor, bar, restaurace, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, prostor pro kuřáky, zahrada, restaurace (a la carte), lyžárna, sluneční terasa
sauna, masáže, cyklistika, pěší turistika, dětské hřiště, turecká/parní lázeň, kulečník, stolní tenis, tenisový kurt, lyžování, herna, jízda na koni, šipky, lyžařská škola
společenské prostory, obědové balíčky, bankomat
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme