• RSS Feed

Gasthof Kleefeld

Rakousko, Strobl

Weißenbach 12, 5350 Strobl, Rakousko

Gasthof Kleefeld - stručné informace o ubytování:
Gasthof Kleefeld uprostřed krásné horské krajiny je umístěn nad malebným městečkem Strobl u jezera Wolfgangsee a nabízí fantastický výhled na údolí Weißenbach.

Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny v rustikálním stylu a nabízí nádherný výhled na přírodní park a pohoří.

Lázně poskytují saunu, solárium, infračervenou kabinu, parní lázeň, vířivku jacuzzi, vyhřívaná lůžka a relaxační místnost.

Kleefeld má útulnou jídelnu s kachlovými kamny a barem, novou restauraci Kleefeldstadl, 2 hřiště pro děti (v restauraci a venku) a moderní seminární místnost.

Přírodní park asi s 250 jeleny, divokými kozami a mnoha turistickými trasami se nachází na pozemku hotelu Gasthof Kleefeld. K dispozici je také dětské zoo s králíky, kozami a ovcemi.

Rybníky dodávají do restaurace pstruhy, lososové pstruh, siveny a jesetery. Vychutnejte si rybí a zvěřinové speciality z kuchyně, stejně jako víno a lihoviny ze sklepa.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, bar, restaurace, bezbariérové pokoje/zařízení, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, prostor pro kuřáky, zahrada, restaurace (a la carte), lyžárna, sluneční terasa
sauna, cyklistika, pěší turistika, solárium, lázně a wellness, dětské hřiště, vířivka, turecká/parní lázeň, lyžování, herna, šipky
společenské prostory, doprava na letiště, obědové balíčky, kyvadlová doprava (za příplatek)
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme