• RSS Feed

Strasserwirt Herrenansitz zu Tirol

Rakousko, Strassen

Dorfstrasse 28, 9918 Strassen, Rakousko

Strasserwirt Herrenansitz zu Tirol - stručné informace o ubytování:
Strasserwirt Herrenansitz zu Tirol je tradiční hotel v obci Strassen ve východním Tyrolsku, který se nachází mezi jihotyrolskými a Lienz Dolomity.

Strasserwirt nabízí individuálně zařízené pokoje a apartmá, bezplatné Wi-Fi připojení v celém hotelu a ovocný sad před hotelem.

Tradiční restaurace nabízí lehkou a kreativní tyrolskou kuchyni, doplněnou o kvalitní vína z vinných sklepů.

Bar nabízí široký sortiment nápojů a občerstvení.

Knihovna a krbová místnost nabízí útulné, historické prostředí.

Lyžařské středisko Sillian je 3 km od hotelu Strasserwirt Herrenansitz zu Tirol. Lyžařské areály Helm a Obertilliach jsou asi 15 km daleko a jezero, kde se můžete koupat, je 20 km daleko.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, pokoj pro alergiky, všechny prostory nekuřácké, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, rybaření, lyžování, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola
pokojová služba, společenské prostory, doprava na letiště, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, svatební apartmá, obchod se suvenýry, pronájem kol, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, jízdní kola (zdarma), kyvadlová doprava (zdarma), prodej skipasů, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme