• RSS Feed

Seeböckenhotel Zum Weißen Hirschen

Rakousko, St. Wolfgang

Markt 73, 5360 St. Wolfgang, Rakousko

Seeböckenhotel Zum Weißen Hirschen - stručné informace o ubytování:
Seeböckenhotel Zum Weißen Hirschen je oázou pohody v centru městečka St. Wolfgang, přímo na břehu jezera Wolfgangsee. Nabízí soukromý přístup k jezeru a Wi-Fi zdarma.

Tento individuálně navržený venkovský hotel nabízí 4hvězdičkový komfort, vlastní koupaliště a zahradu u jezera. K dispozici je také sluneční terasa s vířivkou, sauna a relaxační místnost.

Seeböckenhotel Zum Weißen Hirschen má i vlastní restauraci, kde si můžete vybrat z široké nabídky výborných jídel tradiční rakouské i mezinárodní kuchyně.

Do lyžařského areálu Postalm a městečka Bad Ischl dojedete autem za 20 minut a snadno se dostanete také do Salcburku nebo Hallstatu. Zdejší oblast nabízí mnoho rekreačních možností včetně vodních sportů, golfu, turistiky a cykloturistiky.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, prostor pro kuřáky, soukromá pláž, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, herna, solárium, masáže, vířivka, knihovna, pěší turistika, cyklistika
pokojová služba, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme