• RSS Feed

ARTIS Hotel Semmering

Rakousko, Semmering

Semmering 99, 2680 Semmering, Rakousko

ARTIS Hotel Semmering, Semmering, Rakousko
ARTIS Hotel Semmering, Semmering, Rakousko
ARTIS Hotel Semmering - stručné informace o ubytování:
ARTIS Hotel Semmering stojí na půli cesty mezi Vídní a Štýrským Hradcem na hranici mezi Dolními Rakousy a Štýrskem. Tento rekreační a konferenční hotel nabízí odpočinek a relaxaci v krásné přírodě daleko od ruchu velkoměsta.

Široká škála rekreačních možností hotelu zaručuje, že váš pobyt bude skutečný požitek v každém ročním období.

Po celý rok je k dispozici pro relaxaci sauna a solárium. Ve velkém krytém bazénu si můžete dopřát osvěžení. Můžete si také objednat masáže a zkrášlující kúry.

ARTIS Hotel Semmering nabízí vkusně zařízené pokoje a 11 moderních konferenčních místnosti.

V restauraci se podávají bohaté snídaně formou bufetu a tradiční jídla rakouské a mezinárodní kuchyně k obědu a večeři. K dispozici jsou také zdravá jídla pro děti z nezpracovaných potravin.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, prostor pro kuřáky, snack bar, sluneční terasa
tenisový kurt, sauna, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, herna, solárium, masáže, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, pěší turistika, cyklistika, bowling, minigolf, lyžařská škola, krytý bazén
společenské prostory, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, fax/kopírka, prodej skipasů, přímo u sjezdovky, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme