• RSS Feed

Seehotel Steiner

Rakousko, Seeboden

Süduferweg 1-4, 9871 Seeboden, Rakousko

Seehotel Steiner, Seeboden, Rakousko
Seehotel Steiner, Seeboden, Rakousko
Seehotel Steiner - stručné informace o ubytování:
Rodinný hotel Seehotel Steiner se nachází přímo u jezera Millstatt v blízkosti pohoří Nockberge. Nedaleko centra Seebodenu nabízí pokoje se satelitní TV a balkónem.

Seehotel má soukromou pláž u jezera, kde se můžete koupat a kde budete mít k dispozici slunečníky a lehátka. Šlapadla, pramice a vodní kola si můžete vypůjčit zdarma. K dispozici je také krytý bazén se saunami.

Restaurace hotelu Seehotel Steiner podává pokrmy mezinárodní a rakouské kuchyně i typické místní speciality.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, lyžárna, pokoj pro alergiky, prostor pro kuřáky, soukromá pláž, snack bar, sluneční terasa
tenisový kurt, sauna, golfové hřiště (do 3 km), rybaření, herna, lázně a wellness, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, karaoke, windsurfing, šipky, knihovna, jízda na kanoích, pěší turistika, cyklistika, jízda na koni, minigolf, krytý bazén (po celý rok)
hlídání dětí/služby pro děti, směnárna, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, pronájem aut, bankomat, jízdní kola (zdarma)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme