• RSS Feed

Landhotel Moerisch

Rakousko, Seeboden

Tangern 2, 9871 Seeboden, Rakousko

Landhotel Moerisch, Seeboden, Rakousko
Landhotel Moerisch, Seeboden, Rakousko
Landhotel Moerisch - stručné informace o ubytování:
Tento 4hvězdičkový hotel se nachází přímo v sousedství golfového hřiště a jen 2 km od jezera Millstatt. Přivítá vás v osobním prostředí s rakouským šarmem.

Landhotel Moerisch stojí na klidném místě a nabízí vkusně zařízené pokoje s překrásným výhledem a bohaté moderní vybavení.

V lázních najdete 4 sauny, masážní sprchy, Kneippovu lázeň, opalovací trávník a uklidňující kosmetická ošetření.

Nový vnitřní i venkovní bazén s venkovní vířivkou jacuzzi mají masážní trysky, vodopád a elegantní terasu na opalování z modřínového dřeva.

Kuchyni udělil průvodce Gault Millau jedno ocenění "toque"; od dalšího průvodce pro gurmány A la carte získala 2 hvězdy. Polopenze je zahrnuta v ceně a patří do ní skvělá snídaně formou bufetu, odpolední bufet a večeře o 6 chodech. Restaurace nabízí široký výběr kvalitních vín.

Pro děti hotel nabízí širokou škálu rekreačních aktivit, od jízdy na koni a vodního lyžování až po odpoledne s hrami a výlety do Zoo a na farmy s domácími zvířaty.

Landhotel Moerisch stojí v krásném sadu u 18jamkového golfového hřiště GC Millstätter See. Hotelovým hostům se nabízí na hřišti 20% sleva.

Hory kolem jezera Millstatt i jezero samé nabízejí v každém ročním období bezpočet sportovních a rekreačních možností. Nová jízdárna je odsud jen 2 km.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, topení, lyžárna, pokoj pro alergiky, všechny prostory nekuřácké
sauna, golfové hřiště (do 3 km), herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, vířivka, knihovna, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, krytý bazén, venkovní bazén
hlídání dětí/služby pro děti, pronájem kol
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme