• RSS Feed

City Hotel Albrecht

Rakousko, Schwechat

Wiener Straße 25B, 2320 Schwechat, Rakousko

City Hotel Albrecht, Schwechat, Rakousko
City Hotel Albrecht, Schwechat, Rakousko
City Hotel Albrecht - stručné informace o ubytování:
Tento rodinný hotel se nachází v centru města Schwechat, jen 9 km od vídeňského letiště a centra Vídně. Svým hostům nabízí možnost bezplatného parkování a Wi-Fi zdarma.

City Hotel Albrecht je vzdálen 5 minut chůze od vlakového nádraží Kaiserebersdorf, odkud se dostanete přímým spojem za 15 minut do Vídně a za 10 minut na vídeňské letiště.

Albrecht City Hotel nabízí ubytování v moderních pokojích s 50 TV programy, minibarem a koupelnou s fénem. Některé pokoje jsou umístěny v samostatné budově, která se nachází 5 minut chůze od hlavní budovy.

Každý den se v klimatizované restauraci a kavárně podávají tradiční jídla vídeňské kuchyně. Snídaně formou bufetu se podává od pondělí do pátku v době od 6:00 do 10:30 a o víkendech a svátcích v době od 6:00 do 11:30.

Nákupní centra Parndorf (outlet) a SCS (Shopping City Süd) se nacházejí 20 minut odtud. City Hotel Albrecht je dobrým výchozím bodem pro výlety do národního parku Donau-Auen, k archeologickému nalezišti Carnuntum a zámkům Orth a Hof.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, úschova zavazadel, trezor, restaurace, denní tisk, prostor pro kuřáky, zahrada, restaurace (a la carte)
služba praní, čištění bot
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme