• RSS Feed

STAY inn Comfort Art Hotel Schwaz

Rakousko, Schwaz

Dr. Karl-Dorrek-Str. 3, 6130 Schwaz, Rakousko

STAY inn Comfort Art Hotel Schwaz, Schwaz, Rakousko
STAY inn Comfort Art Hotel Schwaz, Schwaz, Rakousko
STAY inn Comfort Art Hotel Schwaz - stručné informace o ubytování:
Tento nově otevřený hotel se nachází v centru historického města Schwaz, v bezprostřední blízkosti sjezdu z dálnice a vlakového nádraží.

Hotel STAY.inn Schwaz Comfort Art nabízí komfortní pokoje s bezplatným připojením na internet, saunu, fitness místnost, společenský salonek s moderním designem a bohatou snídani formou bufetu zahrnutou v ceně ubytování.

K dispozici jsou bezplatná parkovací stání a podzemní parkoviště (za příplatek). Restaurace a zasedací místnost se nacházejí 20 metrů od hotelu.

Hotel STAY.inn Comfort Art Schwaz se nachází pouhých 15 minut jízdy autem nebo vlakem od Innsbrucku. Jezero Achensee a údolí Ziller najdete také v bezprostřední blízkosti.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, úschova zavazadel, trezor, bar, denní tisk, bezbariérové pokoje/zařízení, všechny prostory nekuřácké, zvuková izolace, designový hotel
sauna, fitness centrum, cyklistika, pěší turistika, lyžování
fax/kopírka, služba praní, společenské prostory, služba žehlení, čištění bot, turistické informace, business centrum, automat (nápoje), automat (občerstvení)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme