• RSS Feed

Hotel Gasthof Handl

Rakousko, Schönberg im Stubaital

Handlweg 1, 6141 Schönberg im Stubaital, Rakousko

Hotel Gasthof Handl, Schönberg im Stubaital, Rakousko
Hotel Gasthof Handl, Schönberg im Stubaital, Rakousko
Hotel Gasthof Handl - stručné informace o ubytování:
Tento tradiční tyrolský rodinný penzion stojí v centru Schönbergu, hned u dálnice A13 u vstupu do Stubaiského údolí, pouhých 12 km od Innsbrucku.

Hotel Gasthof Handl nabízí kombinaci pohostinnosti a vybavení pečlivě zařízeného hotelu. Najdete zde světlé a útulné pokoje, lázeňský areál s finskou saunou, bio saunou a infračervenými kabinami, stejně jako zasedací a konferenční místnosti. K dispozici jsou také masáže a kosmetické služby. V recepci najdete malý butik s dárkovým zbožím.

V kuchyni se připravují tradiční tyrolské lahůdky i mezinárodní jídla. Vysoce kvalitní suroviny pocházejí z okolních farem.

Gasthof Handl je v každém ročním období centrálně umístěným výchozím bodem pro mnoho rekreačních aktivit a exkurzí. Do nedalekého Stubaiského údolí se snadno dostanete bezplatnými autobusy pro hosty. V létě si tu můžete užít pěší turistiku, horolezectví, jízdu na horských kolech, rafting a mnoho dalších aktivit, zatímco v zimě na vás zase čeká bezpočet kilometrů sjezdovek. V hotelu můžete kdykoli získat doporučení ohledně pěších túr a výletů.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, úschova zavazadel, bar, restaurace, denní tisk, expresní přihlášení/odhlášení, všechny prostory nekuřácké, restaurace (a la carte), lyžárna
sauna, masáže, pěší turistika, solárium, dětské hřiště, tenisový kurt, lyžování
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme