• RSS Feed

Gasthof Zum Senner

Rakousko, Schlitters

Hauptstraße 58b, 6262 Schlitters, Rakousko

Gasthof Zum Senner - stručné informace o ubytování:
Gasthof Zum Senner se nachází v obci Schlitters na začátku údolí Zillertal, 3 km od lyžařského areálu Spieljoch. Na dálnici A12 dojedete za pár minut. Ve všech pokojích funguje bezplatné Wi-Fi.

Prostorné pokoje jsou vybavené pohovkou, LCD TV a ledničkou. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchou a fénem, v některých je i balkon.

Do polopenze patří oběd nebo večeře o 3 chodech s velkým výběrem hlavních jídel.

K dispozici je hřiště a slunná terasa s výhledem na hory. Během letní sezóny se můžete účastnit bezplatných pěších túr s průvodcem, kurzů chůze na laně, kurzů fotografování a mnoha dalších aktivit.

V obci Fügen 3 km od hotelu najdete lázně Zillertal Thermal Spa. Lyžařský areál Hochzillertal-Hochfügen se nachází 10 km od penzionu a na zastávku bezplatného skibusu se dostanete za 3 minuty pěšky.

Gasthof Zum Senner stojí kousek od cyklostezky a jezera, kde se můžete koupat. Do Innsbrucku i Kufsteinu je to odtud přibližně 30 km. Parkování je zdarma.
Poskytované služby:
restaurace, denní tisk, terasa, nekuřácké pokoje, trezor, zvuková izolace, topení, lyžárna, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
tenisový kurt, lyžování, dětské hřiště, pěší turistika, cyklistika
fax/kopírka
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme