• RSS Feed

Ringhotel Ritzlerhof

Rakousko, Sautens

Ritzlerhof 1, 6432 Sautens, Rakousko

Ringhotel Ritzlerhof - stručné informace o ubytování:
Ritzlerhof leží na náhorní plošině s úžasným panoramatickým výhledem na nižší údolí Ötz. Je obklopen přírodním parkem o rozloze 50 000 m2 s mnoha sportovními a rekreačními zařízeními.

Najdete zde vyhřívaný venkovní bazén (květen až říjen) s dětským bazénem, bocce kurt, vybavení na volejbal a badminton, rybník s dětskou zoo, tenisový kurt, opalovací plochy s lehátky a slunečníky a sluneční terasu.

Lázně a fitness centrum o rozloze 250 m2 nabízí vířivku jacuzzi, saunu, turecké parní lázně, posilovací stroje, stolní tenis, solárium a aromatické koupele v masážní vaně (za poplatek).

Láskyplně zařízené pokoje jsou vybaveny nábytkem z tradiční tyrolské borovice.

Vycutnejte si širokou škálu kulinářských specialit v jídelně hotelu Ritzlerhof. V hotelu je také domácí bar, tyrolské romantické salonky, čítárna, zahradní terasa a dětské hřiště.

Aktivní program hotelu Ritzlerhof nabízí atraktivní akce pro celou rodinu: Sport a zábavu, výlety s průvodcem, Nordic walking, horské túry, sportovní soutěže, túry s loučemi, cyklistické výlety a výlety do okolí.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje/zařízení, rodinné pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, kaple/oltář, topení, designový hotel, lyžárna, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), snack bar
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, rybaření, lyžování, herna, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, karaoke, šipky, vířivka, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika, turecká/parní lázeň, potápění, lyžařská škola, venkovní bazén, venkovní bazén (sezónní)
doprava na letiště, služba praní, služba žehlení, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, kyvadlová doprava (zdarma), kyvadlová doprava (za příplatek), půjčovna lyžařského vybavení
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách za 5 EUR na hodinu.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme