• RSS Feed

Austria Trend Hotel Metropol

Rakousko, Sankt Pölten

Schillerplatz 1, 3100 Sankt Pölten, Rakousko

Austria Trend Hotel Metropol - stručné informace o ubytování:
Tento moderní hotel se pyšní klidnou polohou v srdci historického barokního centra města St. Pölten, na začátku pěší zóny, jen 5 minut chůze od vládní čtvrti.

Hotel Austria Trend Metropol je ideální volbou pro kulturní dovolenou ve městě i pro různá jednání a další akce. Pokoje jsou komfortně zařízené a mají veškeré moderní vybavení. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi připojení k internetu.

Nekuřácké pokoje jsou k dispozici na požádání. Součástí hotelu je také vynikající restaurace, bar, malé lázně a parkovací garáž.

Hotel disponuje 6 reprezentativními společenskými místnostmi a 2 business apartmá. Flexibilní zasedací a konferenční místnosti poskytují ideální prostředí pro úspěšné akce s kapacitou až 250 hostů. Všechny zasedací místnosti mají přirozené denní světlo a jsou umístěny vedle sebe v prvním patře. Jsou odděleny variabilními stěnami a lze z nich vytvořit různorodé prostory o rozměrech 22 až 253 m2.

Všechny památky města, vlakové nádraží i nákupní centrum se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu Metropol.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte)
sauna, turecká/parní lázeň
pokojová služba, společenské prostory, směnárna, čištění bot, fax/kopírka, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 9,50 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme