• RSS Feed

Haus Verena

Rakousko, Sankt Martin am Tennengebirge

Oberstein 165, 5522 Sankt Martin am Tennengebirge, Rakousko

Haus Verena, Sankt Martin am Tennengebirge, Rakousko
Haus Verena, Sankt Martin am Tennengebirge, Rakousko
Haus Verena - stručné informace o ubytování:
Haus Verena se nachází na klidném místě v obci St. Martin v pohoří Tennengebirge a nabízí infračervenou kabinu i velkou zahradu s letním venkovním bazénem. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Pokoje jsou zařízené v tradičním pongauském stylu. Všechny mají výhled na hory a k některým patří také balkon.

Každé ráno je podávána bohatá snídaně formou bufetu zahrnující celou řadu domácích specialit. Večeře mají 3 až 4 chody a nechybí ani salátový bufet.

Haus Verena stojí 1 km od nejbližšího lyžařského vleku, ke kterému vás zdarma doveze soukromá kyvadlová doprava. Jen několik minut autem trvá cesta do velkých lyžařských středisek Ski Amadé a Dachstein West.

V blízkosti penzionu vede mnoho turistických stezek i tras pro horská kola. Navštívit můžete také nejrůznější zajímavosti včetně hradu Hohenwerfen a ledových jeskyní Werfen (Eisriesenwelt) vzdálených pár minut autem.

Na dálnici A10 jsou to od penzionu 4 km a 50 km vás dělí od Salcburku. Parkoviště lze využívat zdarma.
Poskytované služby:
recepce 24 hodin denně, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, expresní přihlášení/odhlášení, topení, úschova zavazadel, lyžárna, pokoj pro alergiky, všechny prostory nekuřácké, sluneční terasa
lyžování, herna, masáže, stolní tenis, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika, jízda na koni, lyžařská škola, venkovní bazén (sezónní)
doprava na letiště, obědové balíčky, turistické informace, kyvadlová doprava (zdarma), půjčovna lyžařského vybavení, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme