• RSS Feed

Hotel Gasthof zur Post

Rakousko, Sankt Gilgen

Mozartplatz 8, 5340 Sankt Gilgen, Rakousko

Hotel Gasthof zur Post, Sankt Gilgen, Rakousko
Hotel Gasthof zur Post, Sankt Gilgen, Rakousko
Hotel Gasthof zur Post - stručné informace o ubytování:
Tento tradiční rodinný hotel se nachází v centru malebného městečka St. Gilgen, jen pár kroků od břehu jezera Wolfgang.

Hotel Gasthof zur Post, nově zrekonstruovaný a rozšířený, byl postaven v roce 1330 a sloužil dlouhou dobu jako zájezdní hostinec. Základy a části fasády jsou z období středověku. Zvláštní kouzlo budovy se odráží v jeho masivních kamenných zdech a podlahách, tradičních suterénech a sklepech a vzácných nástěnných malbách.

V hotelu Gasthof zur Post můžete zažít velmi zvláštní atmosféru kombinující tradici s inovativním designem. Do místnosti jsou originálním způsobem integrovány klasické prvky, jako je zelený loden, velké množství dřeva a jelení parohy. Mnohé pokoje mají působivé otevřené koupelny.

Vychutnejte si bohatý výběr chutných regionálních a rakouských specialit, tradičních pokrmů a sezónních specialit, jako je chřest. Čerstvě ulovené ryby z jezera Wolfgang jsou obzvláště populární. Všechny přísady pocházejí z místního regionu Salzkammergut.

V průběhu let hostil Gasthof zur Post mnoho slavných osobností. V srpnu 1784 zde měla svatbu Mozartova sestra Anna Maria, přezdívaná "Nannerl".
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, trezor, bar, restaurace, denní tisk, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, všechny prostory nekuřácké, restaurace (a la carte), designový hotel, lyžárna
sauna, masáže, cyklistika, pěší turistika, lázně a wellness, golfové hřiště (do 3 km), turecká/parní lázeň, tenisový kurt, lyžování, rybaření, knihovna, minigolf, potápění, windsurfing
fax/kopírka, služba praní, rezervace vstupenek, služba žehlení, pokojová služba, snídaně do pokoje, směnárna, turistické informace, obědové balíčky, pronájem kol, obchod se suvenýry, svatební apartmá, bankomat, kadeřnictví/kosmetika, speciální dietní menu (na vyžádání), půjčovna lyžařského vybavení, vodní sporty
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme