• RSS Feed

Hotel Gasthof Adler

Rakousko, Sankt Gallenkirch

Silvrettastraße 277, 6791 Sankt Gallenkirch, Rakousko

Hotel Gasthof Adler, Sankt Gallenkirch, Rakousko
Hotel Gasthof Adler, Sankt Gallenkirch, Rakousko
Hotel Gasthof Adler - stručné informace o ubytování:
Tento 4hvězdičkový hotel v St. Gallenkirch v údolí Montafon se nachází v srdci lyžařského areálu Silvretta Nova, velmi blízko 4 dalších lyžařských areálů.

Hotel Gasthof Adler, který spravuje jedna rodina už po 8 generací, nabízí útulné pokoje s bohatým vybavením, nechybí například ani koupací pláště.

Budete mít zdarma vstup do prostorného centra se saunou a fitness, kde najdete finskou saunu, bio saunu, parní lázeň a termální lůžka. Vířivky jacuzzi, solárium a masáže jsou k dispozici za příplatek.

V Gasthof Adler na vás čeká vynikající kuchyně s mnoha krajovými specialitami i mezinárodními pokrmy, stejně jako široký výběr vynikajících vín.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, úschova zavazadel, trezor, bar, denní tisk, bezbariérové pokoje/zařízení, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, zvuková izolace, zahrada, pokoj pro alergiky, restaurace (a la carte), lyžárna, sluneční terasa
sauna, fitness centrum, masáže, cyklistika, pěší turistika, lázně a wellness, dětské hřiště, golfové hřiště (do 3 km), turecká/parní lázeň, stolní tenis, tenisový kurt, lyžování, herna, gril, rybaření, jízda na koni, lyžařská škola, minigolf
služba praní, společenské prostory, služba žehlení, pokojová služba, snídaně do pokoje, obědové balíčky, pronájem kol, svatební apartmá, bankomat, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme