• RSS Feed

Arlberg Hospiz Hotel

Rakousko, Sankt Christoph am Arlberg

St. Christoph 1, 6580 Sankt Christoph am Arlberg, Rakousko

Arlberg Hospiz Hotel, Sankt Christoph am Arlberg, Rakousko
Arlberg Hospiz Hotel, Sankt Christoph am Arlberg, Rakousko
Arlberg Hospiz Hotel - stručné informace o ubytování:
Tento luxusní 5hvězdičkový hotel najdete v průsmyku Arlberg v nadmořské výšce 1 800 metrů, přímo naproti lyžařským vlekům. Nabízí velké lázeňské centrum a gurmánskou kuchyni.

Arlberg Hospiz Hotel poskytuje lázeňské centrum rozkládající se na 2 podlažích o celkové ploše 2 000 m2, které zahrnuje bazén, posilovnu a různé sauny i parní lázně.

Hotel Arlberg Hospiz nabízí pokoje zařízené v rustikálním tyrolském stylu s panoramatickými výhledy na hory.

V restauraci Skiclubstube, která byla v průvodci Gault Millau oceněna 2 kuchařskými čepicemi, jsou podávány vybrané pokrmy rakouské a mezinárodní kuchyně. Dobře známý podnik Hospiz Alm v sousedství je proslulý svou tyrolskou atmosférou a vinnými sklepy s největší soukromou sbírkou velkých lahví Bordeaux v Evropě.

V ceně za přistýlku pro děti ve věku od 3 do 16 let je zahrnuta profesionální péče o díte dostupná od 9:00 do 21:00 a plná penze.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, kaple/oltář, topení, obchody v hotelu, lyžárna, všechny prostory nekuřácké, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, fitness centrum, lyžování, solárium, lázně a wellness, masáže, turecká/parní lázeň, lyžařská škola, krytý bazén, krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, společenské prostory, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, čištění oděvů, kadeřnictví/kosmetika, snídaně do pokoje, služba žehlení, svatební apartmá, směnárna, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, služba concierge, kyvadlová doprava (zdarma), kyvadlová doprava (za příplatek), půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů, přímo u sjezdovky, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme