• RSS Feed

Berger's Sporthotel

Rakousko, Saalbach

Dorfplatz 33, 5753 Saalbach, Rakousko

Berger's Sporthotel, Saalbach, Rakousko
Berger's Sporthotel, Saalbach, Rakousko
Berger's Sporthotel - stručné informace o ubytování:
Berger's Sporthotel najdete přímo v centru Saalbachu, v srdci regionu Saalbach-Hinterglemm, který je ideálním místem pro zimní sporty, pouhých 50 metrů od lyžařského vleku Bernkogel.

Hotel poskytuje prostorné pokoje, nově zařízené wellness centrum, velkou restauraci s panoramatickou galerií i útulné salony.

Berger's Sporthotel stojí ve snadné pěší vzdálenosti od celé řady hospod, barů, obchodů i restaurací.

Za několik minut dojdete od hotelu k lyžařskému areálu Saalbach-Hinterglemm Ski Circus s 200 km perfektně upravených sjezdovek, 55 moderními lanovkami a vleky, 10 km upravených běžkařských stezek, osvětlenými sjezdovkami i snowboardovými svahy.

Všichni hosté, kteří si ubytování zarezervují prostřednictvím této webové stránky, mají nárok na 10% slevu z ceny lázeňských a kosmetických služeb.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, recepce otevřená 24 hodin denně, výtah, topení, úschova zavazadel, trezor, bar, restaurace, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, prostor pro kuřáky, zahrada, restaurace (a la carte), lyžárna, snack bar, sluneční terasa
sauna, masáže, cyklistika, pěší turistika, solárium, lázeňské a wellness centrum, vířivka, turecká/parní lázeň, krytý bazén, lyžování, rybaření, jízda na koni, lyžařská škola, minigolf
společenské prostory, pokojová služba, kyvadlová doprava (za příplatek), noční klub/dj, přímo u sjezdovky
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme