• RSS Feed

Mountain and Soul

Rakousko, Ramsau im Zillertal

Ramsau 425, 6284 Ramsau im Zillertal, Rakousko

Mountain and Soul, Ramsau im Zillertal, Rakousko
Mountain and Soul, Ramsau im Zillertal, Rakousko
Mountain and Soul - stručné informace o ubytování:
Tento jedinečný hotel v klínu nádherných Zillertalských Alp je lázeňskou oázou, chrámem designu a zároveň pohostinstvím pro světoběžníky.

V hotelu Mountain and Soul najdete kombinaci neformálního prostředí s tyrolskou pohostinnosti v malebné obci Ramsau v údolí Zillertal.

Vedle nově otevřené restaurace Soulkitchen a útulného stylového baru najdete individuálně zařízené pokoje ve velké škále barev, s extravagantními podlahami, tapetami a nábytkem. Každý pokoj je sám o sobě malým uměleckým dílem.

Panoramatická terasa hotelu Mountain and Soul poskytuje úchvatný výhled do celé horní části údolí. Relaxovat můžete také na první písčité pláži v údolí Zillertal, která byla vytvořena ve stylu čínské rýžové terasy.

Zbrusu nová lázeňská oblast nabízí dřevěnou saunu, parní saunu, finskou panoramatickou saunu, místnost s krbem a relaxační prostor s krásným výhledem na hory.

Skibusem se můžete zdarma dostat přímo od hotelu k lanovce Horberg a zpět několikrát denně (v létě zde jezdí vesnický autobus).
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, designový hotel, lyžárna, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, lyžování, masáže, stolní tenis, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola
pokojová služba, společenské prostory, snídaně do pokoje, svatební apartmá, pronájem kol, turistické informace, fax/kopírka, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme