• RSS Feed

Landhotel Kielhuberhof

Rakousko, Ramsau am Dachstein

Leiten 82, 8972 Ramsau am Dachstein, Rakousko

Landhotel Kielhuberhof, Ramsau am Dachstein, Rakousko
Landhotel Kielhuberhof, Ramsau am Dachstein, Rakousko
Landhotel Kielhuberhof - stručné informace o ubytování:
Landhotel Kielhuberhof se nachází na 1 000 metrů nad mořem na úpatí Dachsteinu a nabízí vynikající polohu v malebném Ramsau, uprostřed vlastních luk a polí.

Hotel je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku, sjezdové a běžecké lyžování. Široká škála sportovních a rekreačních možností vám zaručí různorodou a relaxační dovolenou.

Lázně nabízejí 2podlažní panoramatickou saunu s venkovní saunou ve stylu srubu, bio saunu, bylinnou parní lázeň, infračervenou kabinu, relaxační místnost s výhledem na hory a masážní místnost.

Kielhuberhof má rekreační halu, kde nabízí stolní tenis, stolní fotbal a kulečník, přírodní koupaliště o velikosti 400 m2 s prostorem na opalování, 2 osvětlené tenisové kurty a sportovní hřiště na fotbal, volejbal a badminton.

Ze slunečné terasy si můžete vychutnat nádherné výhledy do krajiny v oblasti Dachstein-Tauern.

V restauraci se podávají chutné produkty z místních farem a domácí pečivo. V létě se jednou týdně večer pořádá na terase grilování.

Útulný salonek nabízí bar, čítárnu a otevřený krb.

Kromě toho má Landhotel Kielhuberhof uzamykatelný přístřešek na kola, lyže a lyžařskou obuv, pračku na mince a internetový terminál.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, úschova zavazadel, trezor, bar, restaurace, bezbariérové pokoje/zařízení, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, zahrada, lyžárna
sauna, masáže, cyklistika, dětské hřiště, golfové hřiště (do 3 km), turecká/parní lázeň, kulečník, stolní tenis, tenisový kurt, lyžování, herna, gril, venkovní bazén, lyžařská škola
společenské prostory
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme