• RSS Feed

Familien und Wanderhotel Matschner

Rakousko, Ramsau am Dachstein

Ramsau 61, 8972 Ramsau am Dachstein, Rakousko

Familien und Wanderhotel Matschner - stručné informace o ubytování:
Čtyřhvězdičkový hotel Matschner nabízí přímý přístup k síti turistických tras a běžkařských tratí ve vesnici Ramsau am Dachstein, stejně jako bezplatný internet a parkování zdarma.

Od pondělí do soboty nabízí Familien- und Wanderhotel Matschner profesionální péči o děti, stejně jako aktivity pro chlapce a dívky během školních prázdnin.

Polopenze zahrnuje velkou snídani formou bufetu, odpolední koláčový bufet a večeři o 4 chodech s výběrem jídel.

Hotel Matschner má vnitřní bazén i bazén pro děti, stejně jako prostor se saunami. Nabízejí se rovněž masáže. V pokojích, které mají všechny balkon, najdete koupací pláště.

V létě se 5krát týdně nabízejí pěší výlety s horským vůdcem. V zimě se organizují výlety na běžkách a výpravy na sněžnicích s průvodcem. K lyžařským vlekům v oblasti Ski amadé to budete mít jen pár kroků.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
tenisový kurt, sauna, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, šipky, vířivka, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, lyžařská škola, krytý bazén, krytý bazén (sezónní)
pokojová služba, společenské prostory, doprava na letiště, business centrum, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, čištění oděvů, služba žehlení, obchod se suvenýry, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, rezervace vstupenek, bankomat, jízdní kola (zdarma), služba concierge, kyvadlová doprava (za příplatek), půjčovna lyžařského vybavení, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme