• RSS Feed

Gründler's Wellness & Sporthotel

Rakousko, Radstadt

Schlossstraße 45, 5550 Radstadt, Rakousko

Gründler's Wellness & Sporthotel, Radstadt, Rakousko
Gründler's Wellness & Sporthotel, Radstadt, Rakousko
Gründler's Wellness & Sporthotel - stručné informace o ubytování:
Tento 4hvězdičkový hotel v Radstadtu stojí uprostřed největší rakouské lyžařské oblasti Ski Amadé. Nabízí ideální podmínky pro aktivní či odpočinkovou dovolenou v zimě i v létě.

Gründler's Wellness- & Sporthotel má velký bazén a lázeňský prostor s několika saunami, parní lázní, panoramatickou relaxační místností, vnitřním bazénem, masážemi, kosmetickým salonem a fitness místností - a nabízí toho ještě mnohem více.

Ve večerních hodinách se nabízí pestrý zábavní program.

Gründler's Wellness- & Sporthotel poskytuje zdarma denní transfery do okolních lyžařských oblastí, jako jsou Zauchensee, Obertauern, Wagrain a Schladming.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, rodinné pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, lyžárna, prostor pro kuřáky, sluneční terasa
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), rybaření, lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, pěší turistika, gril, cyklistika, turecká/parní lázeň, minigolf, lyžařská škola, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (sezónní), krytý bazén (sezónní)
společenské prostory, doprava na letiště, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, pronájem kol, obědové balíčky, kyvadlová doprava (zdarma), půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme