• RSS Feed

Vila Vita Pannonia

Rakousko, Pamhagen

Storchengasse 1, 7152 Pamhagen, Rakousko

Vila Vita Pannonia - stručné informace o ubytování:
Vila Vita Pannonia je přírodní areál velký 200 hektarů zasazený do nádherné krajiny Neziderského jezera v národním parku v Burgenlandu. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným připojením k internetu a širokou nabídku sportovních a lázeňských zařízení.

Volný čas můžete trávit na kolech, v jízdárně a 3 venkovních a 2 krytých tenisových kurtech i jezírku s písečnou pláží. Do nabídky dalších sportů patří fotbal, plážový volejbal, lukostřelba či minigolf.

Vila Vita Pannonia má rozsáhlé lázeňské centrum s vnitřním a venkovním bazénem, několika saunami a fitness centrem. Můžete si zde také objednat různé masáže a kosmetická ošetření.

Ve 2 restauracích se podávají rakouská a mezinárodní jídla. Ve vinném sklípku se pořádají ochutnávky vín. K dispozici je také doutníkový salonek.

Soukromé parkoviště u hotelu je zdarma. Vila Vita Pannonia stojí 85 km od Vídně a 29 km od dálnice A4. Nejbližší pláž v Illmitzu je 13 km daleko a bazilika Frauenkirchen se nachází 16 km odtud.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, kaple/oltář, topení, úschova zavazadel, obchody v hotelu, klimatizace, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte)
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, rybaření, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, vířivka, knihovna, jízda na kanoích, pěší turistika, gril, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, minigolf, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (po celý rok), krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, společenské prostory, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, kadeřnictví/kosmetika, služba žehlení, obchod se suvenýry, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, pronájem aut, turistické informace, fax/kopírka, jízdní kola (zdarma), animační tým, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme