• RSS Feed

Posthotel Kassl

Rakousko, Ötz

Hauptstraße 70, 6433 Ötz, Rakousko

Posthotel Kassl - stručné informace o ubytování:
Tento tradiční a stylový hotel kombinuje tyrolskou pohostinnost s moderním komfortem v srdci obce Ötz na začátku údolí Ötz, pouhých 300 metrů od lanovky.

Historie Posthotelu Kassl sahá až do 17. století. Nejstarší část hotelu byla postavena v roce 1605. Hosté mohou relaxovat a trávit svůj volný čas také v historických salóncích a pokojích hotelu.

Restaurace Posthotelu Kassl podává jídla tradiční kuchyně té nejvyšší kvality. Polopenze je v ceně pokoje a zahrnuje bohatou snídani formou bufetu s čajovým barem a večeři z nabídky jídel mezinárodní a rakouské kuchyně.

Lázeňské centrum o rozloze 1000 m2 nabízí krytý bazén, bylinnou saunu, parní lázeň, infračervenou kabinu, bazén Kneipp, jacuzzi, posilovnu a masáže. Prostorné relaxační místnosti nabízejí krásný výhled na hory. Budete mít přístup k několika slunečním terasám a opalovat se můžete na trávníku v zahradě.

V létě hotel nabízí pěší túry s průvodcem, možnost zahrát si stolní tenis nebo squash a horská kola. Vstupné do tenisového klubu Oetz (se 3 antukovými kurty) je v ceně. Za příplatek si můžete zahrát kulečník, šipky a stolní "fotbálek".

Skibus, který vás zdarma zaveze do všech lyžařských areálů v údolí Ötz včetně Söldenu a Kühtai, má zastávku přímo před Posthotelem Kassl.

Hotel zajišťuje také bezplatnou kyvadlovou dopravu ke stanici lanovky, která vás z údolí zaveze do lyžařského areálu Hochoetz.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, trezor, bar, restaurace, terasa, prostor pro kuřáky, zahrada, restaurace (a la carte), lyžárna, sluneční terasa
sauna, masáže, cyklistika, pěší turistika, solárium, lázně a wellness, vířivka, turecká/parní lázeň, krytý bazén, kulečník, stolní tenis, tenisový kurt, lyžování, herna, rybaření, jízda na koni, krytý bazén (po celý rok), šipky, lyžařská škola, squash, jízda na kanoích
čištění bot, pronájem kol, speciální dietní menu (na vyžádání), jízdní kola (zdarma), prodej skipasů
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme