• RSS Feed

Almi's Berghotel

Rakousko, Obernberg am Brenner

Außertal 30, 6157 Obernberg am Brenner, Rakousko

Almi's Berghotel - stručné informace o ubytování:
Almi's Berghotel se nachází v tyrolských Alpách v nadmořské výšce 1400 metrů, přitom však jen několik kilometrů od dálnice A13 a od italské hranice v Brennerském průsmyku. Lyžařská oblast tu začíná hned na prahu.

Berghotel nabízí příjemné komfortní pokoje, chutnou tyrolskou kuchyni a tradičně zařízené útulné prostředí. Hotel je uspořádán v souladu s pravidly Feng Shui.

Almi's Berghotel se nachází v malebném údolí Obernberg, které nabízí nepřeberné množství příležitostí pro pěší turistiku, jízdu na horských kolech, lyžování a jízdu na běžkách. Můžete se také vydávat na pěší túry se sněžnicemi nebo se pobavit při sáňkování.
Poskytované služby:
restaurace, bar, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, kaple/oltář, topení, úschova zavazadel, lyžárna, pokoj pro alergiky, všechny prostory nekuřácké, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), snack bar, sluneční terasa
sauna, lyžování, herna, dětské hřiště, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika, lyžařská škola
společenské prostory, doprava na letiště, služba praní, služba žehlení, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, jízdní kola (zdarma), kyvadlová doprava (za příplatek), speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme