• RSS Feed

Hotel Forster das Blumen und Wasserparadies

Rakousko, Neustift im Stubaital

Pinnisweg 2, 6167 Neustift im Stubaital, Rakousko

Hotel Forster das Blumen und Wasserparadies - stručné informace o ubytování:
Elegantní rodinný Hotel Forster nabízí exkluzivní prostředí a osobní přístup v idylické a klidné lokalitě v srdci Stubaiského údolí.

Těšit se můžete na širokou nabídku kulinářských zážitků, fantastický komfort bydlení a lázeňské centrum o velikosti 1000 m2 se středomořským nádvořím chráněným před větrem.

V hotelové zahradě o rozloze 13000 m2 se nachází překrásné přírodní koupaliště o velikosti 1000 m2, které je napájeno přírodní pramenitou vodou a udržováno čisté bez použití chemikálií.

Hosté se mohou těšit na teplé a studené snídaně formou bufetu, odpolední svačiny s pečivem a polévkou a večeře o 4 nebo 5 chodech při svíčkách. Během týdne hotel pořádá různé večeře formou bufetu a speciální tematické večeře.

Hotel Forster nabízí stylovou kombinaci tradiční tyrolské architektury a exkluzivního venkovského stylu s mnoha roztomilými detaily, jako jsou starožitnosti a ozdoby vyrobené z přírodních materiálů.

Komfortní, stylové pokoje a luxusní apartmá nabízejí spoustu prostoru a maximální komfort.

Hotel stojí na klidném místě ve čtvrti Neustift-Neder, jen asi 1500 metrů od centra vesnice (Neustift-Dorf), kde se nachází řada hospod, barů, diskoték a obchodů. Skibus zastavuje jen zhruba 100 metrů odtud. Osvětlená cesta podél říčky, která teče vedle hotelu, je ideální pro procházky po večeři.

Hotel Forster vyhrál již třikrát tyrolskou soutěž v aranžování květin a úpravě zahrad, a je tedy vyzdoben pouze čerstvými květinami a živými rostlinami.

Nedaleký Stubaiský ledovec je největším rakouským ledovcem, na kterém se lyžuje, a celoroční atrakcí.
Poskytované služby:
bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, zvuková izolace, kaple/oltář, topení, úschova zavazadel, lyžárna, sluneční terasa
sauna, fitness centrum, lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, šipky, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, minigolf, lyžařská škola, krytý bazén, venkovní bazén (po celý rok), krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, směnárna, pronájem kol, obědové balíčky, kyvadlová doprava (za příplatek), půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme