• RSS Feed

Activehotel Bergkönig

Rakousko, Neustift im Stubaital

Schulweg 9, 6167 Neustift im Stubaital, Rakousko

Activehotel Bergkönig - stručné informace o ubytování:
Activehotel Bergkönig je luxusní hotel s útulnou atmosférou v centrální, přesto však klidné lokalitě v centru Neustiftu v údolí Stubai, přímo na úpatí ledovce Stubai.

Tento nově zrekonstruovaný lázeňský a gurmánský hotel nabízí velice příhodné prostředí pro děti a rodiny. Kromě komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů jsou zde k dispozici rovněž prostorné rodinné apartmány. Hotel disponuje novou hernou pro děti a hernou se stolním tenisem a v létě se tu organizuje dětský program.

Lázně v Activehotel Bergkönig nabízejí vnitřní bazén, panoramatickou bio saunu, tureckou parní lázeň, relaxační místnost s vodními postelemi, finskou saunu a Kneippovu lázeň.

Hotelová vynikající gurmánská kuchyně vás bude hýčkat tyrolskými specialitami a skvělým vínem.

V zimě zde na vás v blízkosti čekají sjezdovky a běžkařské trati v údolí Stubai. V létě je zase krásné okolí Activehotel Bergkönig ideálním místem pro pěší turistiku a jízdu na horských kolech (v hotelu jsou zdarma k dispozici horská kola a lze vypůjčit i turistické hůlky).
Poskytované služby:
restaurace, bar, terasa, nekuřácké pokoje, pokoje/zařízení pro handicapované, trezor, topení, lyžárna, pokoj pro alergiky, všechny společné a soukromé prostory nekuřácké, prostor pro kuřáky
sauna, lyžování, herna, solárium, lázeňské a wellness centrum, masáže, stolní tenis, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, lyžařská škola, krytý bazén
pokojová služba, doprava z letiště, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, pronájem kol, obědové balíčky
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme