• RSS Feed

Alpenhof Apartments

Rakousko, Mittersill

Spielbichl 25, 5730 Mittersill, Rakousko

Alpenhof Apartments, Mittersill, Rakousko
Alpenhof Apartments, Mittersill, Rakousko
Alpenhof Apartments - stručné informace o ubytování:
Alpenhof Apartments v Mittersillu byly otevřeny v prosinci roku 2009 a nabízí plně vybavené apartmány s výhledem na Vysoké Taury, infrakabiny, masážní sprchy, satelitní TV a Wi-Fi.

Kuchyně jsou vybaveny ledničkou, troubou, kávovarem a veškerým dalším potřebným vybavením. Můžete začít svůj den s bohatou snídaní formou bufetu nebo si objednat čerstvé pečivo. Jednou za týden vám bude nabídnuta odpolední káva a koláče zdarma.

Alpenhof Apartments má obývací prostor s panoramatickým výhledem, kávovarem a dětským koutkem. Můžete si odpočinout na slunné terase nebo při masáži.

V zimě si mohou hosté vychutnat aktivní činnosti v lyžařské oblasti Pass Thurn - Kitzbühel, která je jen 3 km daleko a může být dosažena bezplatným skibusem, který staví 100 metrů od hotelu Alpenhof Apartments. Běžkařské trasy, zimní turistické trasy, sáňkařské dráhy a veřejný krytý bazén jsou také nedaleko. Vyhřívaná lyžárna je na místě.

Kitzbühel je 20 km daleko.
Poskytované služby:
zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, zvuková izolace, topení, lyžárna, všechny prostory nekuřácké
sauna, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, herna, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika
služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme