• RSS Feed

Hotel Wachau

Rakousko, Melk

Am Wachberg 3, 3390 Melk, Rakousko

Hotel Wachau - stručné informace o ubytování:
Tento malý rodinný 4hvězdičkový hotel s vlastním parkovištěm a podzemními parkovacími garážemi se nachází na kraji Melku, v bezprostřední blízkosti Dunaje a opatství v Melku.

Hotel Wachau je zařízený v tradičním vesnickém stylu, poblíž dálnice A1 u vjezdu do oblasti Wachau, která je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Rybí a zvěřinové pokrmy patří mezi speciality hotelové restaurace, která má také terasu. Kuchyni doporučují takové gurmánské průvodce, jako je Gault Millau, A la carte a Falstaff.

Útulné prostředí zde vytvářejí láskyplně uspořádané květiny a svíčky spolu s obrazy z tohoto kraje, příjemnými vůněmi a svěžími barvami.

Hotel Wachau nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet v celém objektu.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, úschova zavazadel, trezor, bar, restaurace, denní tisk, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, zahrada
sauna, masáže, cyklistika, pěší turistika, solárium, lázně a wellness, rybaření
fax/kopírka, služba praní, společenské prostory, rezervace vstupenek, služba žehlení, čištění bot, snídaně do pokoje, pronájem aut, doprava na letiště, obědové balíčky, business centrum, pronájem kol
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 5,50 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme