• RSS Feed

Apart Central

Rakousko, Mayrhofen

Dornaustraße 615, 6290 Mayrhofen, Rakousko

Apart Central, Mayrhofen, Rakousko
Apart Central, Mayrhofen, Rakousko
Apart Central - stručné informace o ubytování:
Tyto moderní a elegantní apartmány se nachází v centru Mayrhofenu v údolí Zillertal, jen 80 metrů od lanovky Penkenbahn. Wi-Fi a parkování jsou zdarma.

Všechny apartmány v hotelu Apart Central byly dostavěny v roce 2010 a mají balkon, LED TV s video hrami, dokovací stanici pro iPod a elegantní koupelnu. V mramorové kuchyni je kávovar Nespresso.

Apart Central stojí v zahradě velké 1.000 m2 s grilem, trávníkem na opalování a mnoha ovocnými stromy. V hotelu funguje lihovar.

K lanovce Ahornbahn je to 100 metrů. Autobusová zastávka, půjčovna lyží a několik barů a obchodů se nachází ve vzdálenosti 100 metrů. Hosté hotelu Apart Central mohou uplatnit slevy v nedalekých půjčovnách lyží, snowboardů a kol. Do lyžařského areálu Tux Glacier dojedete za 30 minut a jezdí tam i autobus.

Nádraží, tenisové kurty, zimní stadion a koupaliště jsou do 250 metrů daleko. V létě mohou návštěvníci hotelu Apart Central bezplatně využívat bazén.
Poskytované služby:
denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, trezor, topení, lyžárna
lyžování, herna, stolní tenis, šipky, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika, lyžařská škola
doprava na letiště, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, služba žehlení, pronájem kol, individuální přihlášení/odhlášení, kyvadlová doprava (za příplatek), prodej skipasů
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme