• RSS Feed

Ferienhotel Alber

Rakousko, Mallnitz

Arnoldstraße 26, 9822 Mallnitz, Rakousko

Ferienhotel Alber, Mallnitz, Rakousko
Ferienhotel Alber, Mallnitz, Rakousko
Ferienhotel Alber - stručné informace o ubytování:
Tento příjemný rodinný hotel, který se nachází v Národním parku Vysoké Taury v Korutanech, je členem organizace 'European Hiking Hotels' (Evropské hotely pro pěší turisty).

Prostorný lázeňský areál ve Ferienhotel Alber nabízí různé sauny, parní lázeň, vířivku, infračervenou léčebnou kabinu, různé bahenní koupele a lázeňské balíčky, jakož i kosmetické ošetření a masáže.

Hotel nabízí také péči o děti starší než 3 roky, dětskou hernu, místnost se stolním tenisem, půjčovnu horských kol, obchod s výbavou pro pěší turisty a trávník na opalování. Můžete si zde vypůjčit chodecké hůlky, batohy, horolezecké boty a měřiče tepu a tlaku.

Náhorní plošina Mallnitz, která se rozkládá v nadmořské výšce 1200 metrů, je ideálním výchozím bodem pro pěší túry nedotčenou krajinou Národního parku Vysoké Taury.

Ferienhotel Alber nabízí svým hostům zdarma kartu Národního parku Korutany. S touto kartou budete mít volný vstup nebo slevy do řady turistických atrakcí.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, trezor, bar, restaurace, denní tisk, terasa, zahrada, lyžárna, sluneční terasa
sauna, fitness centrum, masáže, cyklistika, pěší turistika, solárium, lázně a wellness, dětské hřiště, vířivka, turecká/parní lázeň, stolní tenis, lyžování, herna, knihovna, lyžařská škola
doprava na letiště, obědové balíčky, pronájem kol, hlídání dětí/služby pro děti, speciální dietní menu (na vyžádání), jízdní kola (zdarma), kyvadlová doprava (zdarma)
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách za 3 EUR na hodinu.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme